Červen 2013

11.kapitola: Sára je těhotná , Irma rodí a Gaara odjíždí do Lisabonu.

30. června 2013 v 8:44 | Kate-chan |  3. Řada U.P.
Ahoj lidičky,
je tu jedenáctá kapitola U.P.
S názvem Sára je těhotná, Irma
rodí a Gaara odjíždí do Lisabonu.
Pracovala jsem na tom hodně dlouho.
A myslim že to bude stát za to.minule jste četli:
"Kate. Vstávej." Gaara mě probudil. "Co se děje?" ptala jsem se se zavřenýma očima. "Daichi utekl." "Cože?!" rychle jsem si sedla a otevřela oči. Harane ty děvko. Rychle jsem se oblíkla a šli jsme s Gaarou za Leiem. "To si ho nemohl zastavit." vyčítal Gaara Daiovi."Víš co se mu honilo hlavou?" řekl Dai. "To čtení myšlenek zdětil po tobě." řekl Gaara a ukázal na mě. "A po tobě zdědil tu drzost a vyčítavost!" zvedla jsem se a šla jsem domu spát.


Hledá se SB. Hlašte se!!!

28. června 2013 v 15:22 | Kate-chan |  Info
Ahoj lidičky,
hledá se SB.
První kandidát je moje sestra.
Takže se může te hlásit.

1. URL blogu
2. Jméno
3. O čem je váš blog.


Kate-chan

Nový blog mé sestry.

28. června 2013 v 15:13 | Kate-chan |  Info
Ahoj lidčky,
moje ségra si založila blog. Zde
Je v tomhle nováček, tak prosím trpělyvost za ní.
Kate-chan

10. kapitola: Z Reikiho a Sáry jsou upíři.

28. června 2013 v 9:01 | Kate-chan |  3. Řada U.P.
Ahoj lidičky,
dneska sem dostala vízo.
No a docela dobrý.
trojky, dvojky a nějáký ty jedničky.
Ale prošla sem do devátého ročníku.
No, je tu zase opožděná desátá kapitola U.P.
S názvem Z Reikiho a Sáry jsou upíři.


Minule jste četli:
"Mami jsi v pořádku?" ptal se mě Dai. "Jo jenom že vidim svoje sorozence umírat a jak je mj manžel proměnije na upíry." řekla jsem s brekem. Dai mě chytil okolo ramen. "Neboj to bude dobrý. Uvidíš." kývla jsem. Před náma se objevily osoby. V černých pláští a přes hlavu kapuci. "Vydim že si se moc nezměnila Katheríno." řekl zámý hlas ale nemůžu si vzpomenout "Kdo jste?" Ptal se Dai. "Katherína nás moc dobře zná." "Mami, ty je znáš?" "Mami? Je vidět že sis se Sabakuem hodně užila v Lisabonu." "Vy jste byly v Lisabonu?" "Jo. Gaara tam má dům. A Taky jsme byly v Thajsku na svatební cestě. A to sem byla ve čtvrtém měsíci." utřela jsem si slzy z tváře. Ta osoba si sundala kapuci. "Vy?!" řekla sem překvapeně.


9.kapitola: Reiki se stratil.

25. června 2013 v 16:14 | Kate-chan |  3. Řada U.P.
Ahoj lidičky,
Je tu zpožděná devátá kapitola
S názvem Reiki se stratil.
v tomhle díle se Reiki stratí.
Uvidíme co se stane když Kate a Sára
přijedou do rodné vesnice jménem Kare.

Minule jste četli:
"Co je?" ptal se Gaara. Do obýváku přišel Lei. "Irmami říkala že ti je špatně." řekl Lei. "To máš pravdu. Ale vždyť to může být jen střevní křipka." no ty vole já to vlastě nedostala. Já sem těhotná. Gaara vyhodil Leie. Celý den sem přemýšlela jestli to je pravda nebo není. Večer však byl jiný. Je osm a kluci. "Prásknutí dveřmi" Kluci se vrátily od Anny. "Mamí. Ono venku sněží." řvaly kluci a přiběhly do ložnice. A jo vlastně on je Prosinec. "Pojď se podívat." Kluci mě vzaly za ruku a táhly mě dolu. Gaara šel za náma. Veknu mě objal kolem pasu. Kluci začaly blbnou jako malý. Gaara mi dal pusu. "Gaaro." "No?" "Já sem vážně těhotná." Gaara na mě vyvalyl oči. zvěd mě do vzduchu. A začal se smát. "Počkej pust mě." řekla jsem. Gaara mě postavil na nohy a začal mě líbat. "Tati co se děje?" ptal se Daichi. "Nic. Nic jenom budeme mít miminko." "Super." řekli oba dva.8.kapitola:Druhé těhotenství

24. června 2013 v 7:00 | Kate-chan |  3. Řada U.P.
Ahoj lidičky,
je sice ráno ale mě to myslí i po ránu.
no tak je tu další dílek U.P.
S názvem Druhé těhotenství.
uvidímě kdo je podruhé těhotný.

Minule jste četli:
Izi si šla pro věci počkala než odešli ostaní na lov. Izi šla do druhé města směrem na východ. Izi nechala vzkaz v kuchyni na sektorce.
*****
po hodině a půl jsme se vrátily domu. Daichi a Dai letěly do kuchyně. "Mami. Někdo tu nechal vzkaz." řval Dai. "Ukaž." šla jsem za nima. "Vzkaz od Izi." řekla jsem. "Anno. Máme problém." řvala jsem na Annu. "Jakej?" ptala se mě. A přišla do kuchyně. Dala sem Anně přečíst vzkaz. "Do prdele!" řekla Anna. "Co je??" ptaly se ostatní. "Isodel odešla za Ryem." "Cože?!" Za týden se vrátily všichni domu i se Sárou.

7.kapitola: Isodelin odchod.

23. června 2013 v 17:11 | Kate-chan |  3. Řada U.P.
Ahoj lidičky,
je tu sedmá kapitola
U.P. s názvem Isodelin odchod.
v tomhle díle Ryo unese Sáru.
Katenu ségru.
uvidíme jak to dopadne.minule jste četli:

Lei vstával docela brzo a jel do obchůdku. Ostatní za nimpřijely okolo deváté. "Tak že. Ceny?" ptal se Lei. "Máme." odpověděla Aňa. "Pokladní?" "Máme." Anna si sedla za pokladnu. "Dobřéé. Pak-" "Lei všechno máme." Otevřeli se dveře a vnich Manzo a Kris a nesou pár balíků vody. Lei na ně zůstal koukat. "Co kdyby měl někdo žízeň." "To máte pravdu."
*****
po snídani jsme jely všichni čtyři do obůdku co koupil Lei. Celý den v obchůdku. Několikrát jsme se vystřídaly u pokladny. Byl docela nával. Ale šlo to.


6.kapitola: Otevření obchůdku

22. června 2013 v 17:48 | Kate-chan |  3. Řada U.P.
Ahoj lidičky,
je tu šestá kapitola U.P.
Celý den jsme s rodiči byly u stejdy v Kladně.
Hrůza. Nejraději bych si hodila mašli.
Mno. Co se dá dělat.


Minule jste četli:
Gaara mě probral a jsou tři hodiny. "Gaaro." "Omlouvám se jestli jsem tě zbudil." "To je dobrý." otočila jsem se ke Gaarovi čelem. Gaara mě objal. "Bál sem se o tebe." "Juugo řikal že si Ryo zahrává s královskou rodinou. Co tim myslel. Když já nejsem urozená a ani jsem nebyla." "Dostala si moji krev když si s Leonadram spadla z mostu. Takže jsi urozená už od minulého roku." "A Dachi a Dai taky." "Ty taky. Teď jsem si zpoměl že jsme se viděly i dřív než ve škole." "Kdy?!" "Když jsi byla asi tak v druhé třídě na základce. Si se topila v jezeru." "A jo." řekla jsem ospale. Pomalu jsem usínala v Gaarově náručí.


5.kapitola: Katenin druhý ůnos

21. června 2013 v 20:47 | Kate-chan |  3. Řada U.P.
Ahoj lidičky,
je tu pátá kapitola U.P.
S názvem Katenin druhý ůnos.
V tomhle díly Ryo nechá unést Kate.
Uvidíme co se stane.


Minule jste četli:

Gaara přišel za náma. Sedl si vedle mě. "Lei a Anna mají pro nás překvapení." "Super." řekla jsem s radostí. Po oběde jsme se s Irmou sebraly a jely jsme do města. Irma si koupila v grogérii testna těhotenství. Došla si na záchod. Čekám v autě už deset minut a sem nervózní. Irma si sedla do auta. "Irmo?" Irma se usmála. "To si děláš srandu?" "Nedělám. Jsem těhotná." "Gratuluju. Víš co pudem do cukrárny." "Jo." jely jsme do nejbliší cukrárny. Irma snědla asi tři čokoládovo-vanilkovo-pististáciové pohári. Nechápu jak to mohla do žaludku naspat. Já si dala jeden čokoládový pohár. Zaplatily jsme a jely jsme domu. "Myslíš že bych to Krisovi a ostatním říct?" Ptala se mě Irma. "Já bych stim pár dní nebo dva měsíce počkala." "Tak já počkám." šli jsme domu. Gaara vzal kluky ven na zahradu. Večer jsme šli s Leiem a s Annou do lesa. Přednámi se objevil patrový domeček. "Pane bože." řekla jsem nahlas. "Líbí?" ptal se Lei. Kývla jsem. "No. Tak vás vítáme ve vašem domečku." řekl Lei "Cože?!" řekla jsem překvapeně. "Tohle je váš nový domeček. Ve vile bys me se mačkaly." Lei dal gaarovi klíče a šli jsme. Došli jsme do ložnice. "Líbí se ti tu?" kývla jsem.
7.díl. Vampire Knight

21. června 2013 v 10:19 | Kate-chan |  Vampire Knight
Ahoj lidičky,
je tu další dílek Vampire Knight.
Snad se bude líbit.Minule jste četli:

Ráno jsem se probrala a na židli sedí Los s opřenou hlavou o ruku a spí. Zvedla jsem se a šla jsem k Los. "Los. Vstávej už je ráno." Los sebou cukla. "Co je?" řekla Los ospale. "Dobré ráno oslavenkyně." "Cože?!" Divila se Los. "Ty jsi zapoměla že máš dneska narozeniny." "Jo, zapoměla. Pudu ještě spát do své postele." Los vstala a šla pryč. Zamkla jsem dveře. Šla jsem ke skříni. Z tašky jsem vyndala pistoly pro lovce upírů. Dala jsem si ji pistoly a dala jsem si jí pod sako a šla jsem za ředitelem. "Copak potřebuješ?" Vytáhla jsem pistoly. "Tohle mluví za vše." "Jak si ji sehnala?" "Před rokem mě vycvičily jako lovce upírů." "To je ůžasné." "Neni!" bouchla jsem rukou do stolu až se deska rozlomila. "Tohle ůžasné neni. Lovim upír jenom na levlu E." Dala jsem pistoly zpět pod sako. Šla jsem zpět do pokoje. "Jak je vidět tak si se odhodlala ukázat ředitelovi pistoli." Nadskočila jsem. "Lei. Jak?" "Oknem." "Seš jako pervezák." "Dovol. Hele už jsi vymyslela co dáš Los k narozkám?" "Nevim. Co jí" otočila jsem hlavu. Lei zmizel. "Dáš k narozkám ty?" převlíkla jsem se, vlasy jsem si dala do culíku. Šla jsem do městečka. Lei počkal u brány. "Kam pudem?" ptal se Lei. "Ty pudeš koupit Los dárek a já se pro něj stavim v bytě." "To jste ho ještě neprodaly." "Hele. O prázdniny budeme bydlet kde?" ptala jsem se uraženě.