11.Kapitola: Svatba.

15. února 2014 v 12:30 | Kate-chan |  Shinigami

11.Kapitola: Svatba.
Flwo pustila za tři dny domu, uplynul týden a je svatba Flow a Charlese. A ráno nastaly přípravy něvěsty a ženicha. Ishi, Akki, Ari a Michal přijely včera pomoct s prípravami na zahradě. "Tak ségra namalujem tě a uděláme ti vlasy." Flow si sedla před toaletní stolek ve sém pokoji. Alessandra a Lorenzo ještě spokojeně spinkají, oba mají hnědé vlády a zelenkavé oči. Kate se na svojí netreř a na svého synovce usmála. Kate se pokusilaFlowopatrně namalovat. Zaky se jí to povedlo. "Ty ségra já vypadám jako "Bella z Rozbřesku." seš fak dobrá." pochválila Flow svoji sestru.. "To víš léta praxe na sobě. Chvíly mi trvalo než sem vychytala všechny mouchy." řekal Kate a uděla své sestře překrásný ůčes, drdol ozdobený perlama, ještě stačilo dát lak na vlasy, když si Kate stoupla bokem k zrcadlu a nanášela lak na Flowiny vlasy tak si Flow všimla že její sesře naprostlo bříško. "Možná snědla o jeden kledlík víc." pomyslela si Flow. "Hele nebřibrala ji něják?" zeptala se Flow své sestry. "Ne proč?" "Tak se na sebe podívej ale stůj takhle." Kate jenom otočila hlavu. "Já na sobě nic nevidím." "A co tohle." Flow se opatrně položila svoji dlaň na bříško své sestry. "Asi sem snědla o knedlík víc." řekla Katea usmála se. Když se Flow dotkla Katetiného bříška, tak viděl v ní jedno miminko. "Ty jsi nesnědla o knedlík víc, ty jsi těhotná. Máš v sobě jedno zdravé miminko." řekla Flow. "Jo sem těhotná. O tobě věděl i Luis. Ale když se dozví i o mě tak to jsme obě v...." "Háji" Flow dořekla věu kterou začala její sestra. "Jo tam." zašeptala Kate. "Fajn dáme ti šaty." Kate vyndaa ze skříně svatební šaty a pomohla je Flow nasadit. Pak se šla Kate zkrášlit. Když byla hotová tak zaklepal na její pokoj Luky a za ním Charles. Kate otevřela dveře, koukala na Luky a Charlese jak mají kolem krku danou kravatu "Kate mohla bysná uvázat kravaty?" zeptal se Luky. "Jo uvážu." Kate uvázala karavatu Lukymu a pak Charlesovy. Pak se sjeli všichni hosté a svatba mohla začít, Kate, Luky, Ishi, Ari, Akki, Michal, Stefi, Felli, Laura a Anna si sedli do prví řady. Pod velkým obloukem z růží byl oddávající a taky tam čekal Charles. Šla pomaluk němu v rukou svírala květinu. Došla až k Charlesovi. Od říklali slib a pak si daly polibek. Všechny hoky si utřely slzu od oka. Pak si daly oběd a pak se tančilo, pilo až do noci. Všichni byly unavení. Flow spala u Charlese. Kate zase u Luky. "Luky já ti musím něco říct." "A co byto bylo?" zeptal se. "Víš co řeknu ti to na tvoje narozky." "Ty mám ale ža za dva dny." "No právě." řekla Kate. Luky se dotkl Katetiného bříška a uviděl jedno zdravé miminko. "Kate ty jsi těhotná?" "Jo sem." řekla Kate a usmála se.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Luss ^^ Luss ^^ | Web | 16. února 2014 v 13:35 | Reagovat

Jsem zvědavá co řekne na to že je těhotná.Jinak zase užasná kapča.
Ps - Ten dess je užasný a líp si mi to čte když je pozadí takhle ružové diky.

2 Any Any | 17. února 2014 v 10:55 | Reagovat

[1]: Souhlasím s Luss, jo a taky s tím, že se to lépe čte, když to má takovou fialkovou barvu...nwm proč, ale tyhle dessy v této barvě se mi mocinky líbí :D...a doufám, že se nerozhodneš přestat psát...já jsem taky na střední škole a mám toho fakt mega na učení a není skoro čas, ale když se nějaký naskytne, hned ho využiji k psaním dílů...tak jen tak dál Kate a pozdravuj Flow, už jsem o ní dlouho neslyšela a neozve se mi ani na blogík :D

3 Kate Kate | Web | 17. února 2014 v 16:29 | Reagovat

[1]: No tak to se ještě ti dva naši hrdinové stihnou pohádat.

[2]: Sem ráda že ses ozvala. ségře pozdrav vyřídím. blig si zrušila to vim, ale chápu proč.
Jinak dess jiný des bude asi v létě a to bude jiné záhlavý a bude zelená barva. já s psanim, neseknu, asi. mám hodně dílů přednastavených. až do května.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama