Bacha na Alici!!

18. června 2014 v 12:00 | Kate-chan |  Velice důležité

Upozornení na blog.cz se vyskytuje Spamer!!!!

Chtěla bych vás všechny pozornit na jednu dívku/slečnu/ženu.

Alice tohle je pro tebe varování!! a navíc ti chchi říct že ty hlavní postava ve "Vládci živlů" nebudeš.
už to mám předepsaný a měnit to nebudu.

[Upozornění autorky: moje jsou takové limetkově zelené a bílé jsou zprávy či komenty od alice]

Lidičky vim že se tento článek může zdát divný, a vymyšlený. ale to je pravý opak. je to pravda. je to měscí a půl co mě začala otravovat jistá "Alice". Za ten měsíc a půl mám "Alice" kolem 110 e-mailů a začala otravovat další. Myslim že víme co znamená SB. nebyslim prvek v chemické tabulce. ale jako zratky. SB znamená spřátelený blogů. to vý každý jistý bloger i ten kdo blog nemá. sám sem pár E-mailů od Alice. každý si udělejte svůj obrázek, jestli bude takový nebo makový. myslim že by jsme se mohli schodnout na jednom. ale nebudu předbýhat, stát se může všechno. Alice mě začala otravovat na tolik že se do hádky musela vložit Ségra, kamarád a bratranec se sestřenicí.
Tady je pár E-mailů od "Alice" :

07.05.2014 v 19:34:36
upozornění: pokud se do mě budeš navažet tak napíšu na blog.cz aby ti tvůj blog navěkdy věku vymazaliupozornění: pokud se do mě budeš navažet tak napíšu na blog.cz aby ti tvůj blog navěkdy věku vymazali
To byl 24. email od 3.5.2014.


alice | 8. května 2014 11:54
[50](rozmazlovací ton) někdo se nám tu vzteká ty jsi ale roztomilej když se vztekaš určitě bych přestala kdyby jsi své milované katie řekl že je nej holka a dá se na ní spolehnout s tím že mě dá hned do první epizody.
Alice nech mého přítele na pokoji. to on, jedna kamarádka(Ona možná ví. pomohla mi s nadpisem) a Ségra, bratranec se sestřenicí mi dali odvahu napsat tento článek. a nauč se psát moje jméno.
alice | 9. května 2014 14:51
[50] chlapče ty jsi o mnoho let mladší než já samotná mě je 21 let a mě vyletělo vejce ven a ted krvacím kvůli tvojí krutosti radši se jdi očistit. a já si tu píšu s kate a ne s tebou tak se neplet do rozhovoru MĚ A MOJÍ KAMOŠKY KATE
Hele kdyby ti mělo být 21. tak už každý zdravý člověk pochopí že mi má dát pokoj a že je otravný. a nech mého přítele napokoji!! a to byl 37. e-mail. za šest dní.

alice | 13. května 2014 6:32
[74] já mám tvůj blog zapsaný jako nejoblíbenější blog. já mám taky nesmrtelnost,můžu ovládat živly,umím číst myšlenky a ovladám telepatii. já nejsem vůbec otravná jak dlouho ti to mám vysvětlovat?
Budeš mi to vysvětlovat hodně dlouho.y jsi otravná!! a to byl 45. e-mailalice | 13. května 2014 17:12
JÁ NEJSEM OTRAVNÁ!!!!
Tím to přiznáváš že jsi otravná. jsi vůbec nrmální holka. probuď se!!alice | 13. května 2014 18:55
[27] já jsem řekla že budu stratég
Ne strategie dělat nebudeš. t jsi měla napsat do přihlášky. a že já blbá tě brala. a to byl 52. E-mail


okamžitě mě odblokuj nebo ti vyhlásím první blogovou válku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
56 e-mail a to je ze 14. 5. 2014, 6:41:57katie moje milá já neotravuju já jsem jenom deprimovaná. tak mě pochop naším osudem je být kamarádky.
Takže za prví já sem Kate. a pokaždý se za Kate přidá koncovka. Např: Katetin(Kejtin)


já to s tou válkou myslím vážně pokud mě neodblokuješ tak udělám nábor do první internetové války.
Tu válku si tu válku udělej. otravuješ Ali Any a Bai se Saskii. tak se probuď!! a taky by ses měla zpamatovat. to byl 62. e-mail


OKAMŽITĚ MĚ ODBLOKUJ NEBO TĚ NAHLASÍM NA LINKU BEZPEČÍ A JÁ JIM ŘEKNU PRAVDU: ŠIKANUJEŠ STARŠÍ LIDI,NADAVAŠ JIM DO VOLU,KOPEŠ JE A ŘÍKÁŠ NEJVĚTŠÍ LEŽ V ŽIVOTĚ TO ŽE JSOU OTRAVNÍ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Klidně mě na tu linku nahlaš ale za prví já tě neznám. nikdy sme tě neviděla. od který doby jsi starší jednou píšeš je ti je 21 a pak že ti je 11 let. tak kolik ti sakra je?


TY MÁŠ FAKT KRATKÝ ROZUM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TAKHLE SE KE MĚ NESMÍŠ CHOVAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MĚ MUSÍŠ ODBLOKOVAT TY Č.PKO JEDNÁ ZAS..NÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!
Já sem tady správkyně blogu. tak sklapni a mě nikdo do čupek nadávat nebudu tak si dávej bacha!!

moje oblíbené: film: naruto. jídlo: těstoviny,rýže. místo: postel,gauč a domov. sport: gaučink a tanec. koníček: čtení a tanec. povaha: laskavá a smysl pro humor. tak neříkej o mě že nemáme nic společného.
Hmmm pěkně jsi to opsala . ale už se to trochu změnilo.... 73 e-mail pozor vážení to ještě není u konce

tvůj rodokmen: satan předci prarodiče rodiče a tvoji příbuzní. můj rodokmen: bůh adam eva prarodiče rodiče a moji příbuzní.
Tak jedna výhoda. můžu zabíjet, nebudu mít hříchy a budu pod Satanovou ochrannou. xD

okamžitě mě odblokuj nebo na tebe pošlu 80 nájemných vrahu.
A kde jsou já žádné nevidím. posláno 17. 5. 2014, 7:28:35 76 e-mail

když jsem tě včera a v úterý neotravovala tak sis to rozmyslela a udělala SPRAVNOU VĚC že jsi mě odblokovala.
Dva dny nestačí. jsi normální? dva dny a pak mě otravovat to by ti šlo.

ty mě nesmíš nechat zablokovanou vždyt ty se mě určitě na něco ptáš a já ti chci odpovědět. a já se ti z celého srdce omlouvám. to určitě dělaš každému co chce být tvůj kámoš tak ho zablokuješ. ty zrůdo jedna nacistická.
Ehmm*Odkašlání.* moc děkuju za lichotku o nacistické zrůdě. jen pro info. já sem se v tom roce nenarodila. a naví to byl 85e-mail

ty jsi mi lhala s tím jak jsem se ptala jestli věříš v přatelství a lásku. až tě jednou při venčení psa v terezíně uvidím dam ti tu největší ránu do ksichtu že na ni do smrti nezapomeneš a to tě donutí mě odblokovat.
Ne to mně nedonutí tě odblokkovat 89 e-mail. lidičky pomalu se blížíme ke stovce!!

pokud mě neodblokuješ tak budu říkat sprostá slova bez cenzury.
Jaký cenzury? ty jsi nějáký měla nebo co? stý e-mail.

kurva ted´ jsi mě ty čubko nasrala jdi do prdele. radši mě odblokuj ty kurvo jedná nacistická.

ty kurvo jedná fašistická ihned mě odblokuj. dokud mě do 24 hodin neodblokuješ tak tě zabiju a poté zabiju já sebe.
Tak už se rozhodni naciscitká? nebo fašistická? 116 e-mail. a tímto asi poslední. byl poslán 14.06.
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Bai Bája Bai Bája | 18. června 2014 v 18:06 | Reagovat

Wow... jop, lidi bacha na alici, tohle mi totiž nepříjde normální, chobá se jako malý fakan... Any, kterou ani nezná, napsala na blog, že ji  využívala, Any znám a alice... neser se do ní, když o ní nic nevíš, Any je něco jako moje sestra, navíc tady těmi emaily terorizuješ ty Kate, ne ona tebe, aby si věděla všichni si o tobě myslíme,že by ses měla jít léčit... prej :" já sem váma deprimovaná..." my tebou asi vbc... mě napsala, že pokud ji neodblokuju, skočí z okna nejvyššího paneláku... sem nevěděla, že blázinec je vysoká budova ... drahá alice, možná by se s tebou dalo vyjít, kdybys nám nevyhrožovala vlastní smrtí a Kate její smrtí... uvědom si jak jí je... VZPMATUJ SE!!!!

2 Kate-chan Kate-chan | Web | 18. června 2014 v 18:55 | Reagovat

[1]: Děkuju že jsi se mě zastala a i ostatních.

A lidi chci vás upozornit na to že Alice si hodně vymýšlí. že její maminka zemřela. to může být  pravda to jo. ale ne že mě tu bude terorizovat osmi E-maili za den. Jak říká Bai: VZPAMTUJ SE!!!!

3 Nemesis Nemesis | 20. června 2014 v 19:12 | Reagovat

jak jen Alice může být ubohá. to nemá ani kousku cti a rozumu v těle aby to pochopila že si má dát pohov. Alice jsi naprosto ubohá jdi se léčit a pro dobro asi všech jdi se léčit!!!!

4 Kate-chan Kate-chan | Web | 20. června 2014 v 19:58 | Reagovat

[3]: Tak tohle je minimum E-mailů od Alice.

naposledy se ozvla ve  čtvrtek a to mi psala:"kate-chan je otravná nacistická štětka. vzhled kate-chan:hnědé vlasy,zelené oči,krvavě červená rtěnka,černé oční stíny,červené nehty,černé šaty lemované červenou,prsten ve tvaru černého kruhu,červené rukavice,černé nadkolenky,červené střevíce,na zádech vytetovaný hákový kříž. pořád si na mě dovoluje a já mám nervy v háji a radši bych ji zavřela do amerického vězení na doživotí. je to nacistka. každého pošle do koncetračního tábora. ona mě odblokuje a pokud ne tak si koupím zapisník smrti a tuštětku zabiju. pořád mě štve tím že jsem otravná což ve skutečnosti není pravda. radši bych po ní žádala výkupné já jí dám omluvu a ona mi dá odblokování. ona si nedokáže uvědomit to co říká. ona sama je otravná ale shazuje to na mě. ona vždy blokuje když uslyší slovo přatelství."

ona není normální a z nacistický, komunistický a fašistický kurvy sem se snížila na nacistickou štětku. ale ten vzhled až na ten kříž by to šlo.

5 Luss^^ Luss^^ | 20. června 2014 v 20:32 | Reagovat

Nevím co si o tom mám myslet. Buď si z tebe ňjaký debil prostě dělá srandu. Nudí se s neví co dělat a nebo za 2 asi ta horší možnost je že takový dementní člověk opravdu existuje. Je to fakt psycho! Já bych na ni kašlala ani to nečti ta holka je otaku psychouš. :-|

6 Kate Kate | Web | 20. června 2014 v 21:21 | Reagovat

[5]: Buď jedno nebo druhý. Jak říkáš. Ale tohle se bude ttahnou pomalu dva měsíce. Kamaradka říká že ji to třeba přejde.

7 Bai Bai | 20. června 2014 v 22:14 | Reagovat

Už mě to nebaví lidi, máme přece i jiné starosti, než nějakého pošuka... mě se v úterý uzavírají známky, jde mi celkem o hodně a bude mě tu otravovat nějaká Kráva, nebo vůl, v tom horším případě psychpaot, takže alice jestli tohle čteš, poslední varování... ještě jednou a celou tuhle záležitost předám do rukou svého steýce, který dělá u policie... zjistí vše, začni se chovat normálně, pak ti dovolímw komentovat SLUŠNĚ naše články, nebo se radši jdi zakopat hodně hluboko, aby tě nenašli, nerada to dělám, ale sereš mě!!

8 Kate Kate | Web | 21. června 2014 v 8:22 | Reagovat

[7]: jen do toho Bai, jen to svému strýci řekni. Tohle je šikana po netu! lidí že souhlasíte?

9 Any Any | 21. června 2014 v 11:10 | Reagovat

[8]: I já souhlasím s Bai, i mě alice otravovala asi necelý týden a byla jsem z toho v šoku a docela mě to vzalo ty její komenty...opravdu je to s ní zlé, ale nejsem necita, nevíme co jí opravdu je, takže alice pokud jsi nějak nemocná, je mi to líto, ale nemusíš ubývat nám ostatním na zdraví, co se snažíme normálně žít...až se dáš nějak do pořádku, tak se klidně ozvi, ale dřív to prosím nedělej. Nechceme se zabývat tvými nesmyslnými komenty, které nám zabíjejí čas a nevíme, co ti odepsat, protže na to se nedá říct asi nic..takže se dej do pořádku holka ;-)

10 Melanie Melanie | Web | 21. června 2014 v 16:02 | Reagovat

Teď nevím jestli mám brečet nad její postížeností, nebo se jen smát :D Budu dělat asi obojí, ale tohle je fakt retardace. Raději to nebudu komentovat ;-)

11 Kate-chan Kate-chan | Web | 21. června 2014 v 18:44 | Reagovat

[9]: Tak to už jsme tři koho Alice otravovala. nevím koho ještě ale vím o nás třech. Any souhlasim s tebou. měl aby se asi léčit.

[10]: tak breč i se směj. ono to j vlastně jedno. já sem tomu taky směju a kamarádi ve třídě též.

12 Bai (krteček) Bai (krteček) | 21. června 2014 v 19:05 | Reagovat

U nás se tomu směje celý intr... to snad ani nemůže být možné, i kdyby si z nás tenhle člověk dělal srandu, není úplně normální, aby to někoho bavilo, dneska mi od ní přišel vzkaz, který mi napsala Saski, prej :"ty jsi ale hloupá holčička(směje se)" a ještě "Bai,moje učitelka ti vzkazuje že se mi máš omluvit za urážku se skokem z okna"  já se nikomu omlouvatebudu, jsem autorem svého blogu a jako admin mám právo blokovat lidi, kteří mi píšou něco podobného, to se na mě holky nezlobte, ale i kdyby se tím ona bavila, mě to moc směšné nepříjde... co vy na to??

13 Kate-chan Kate-chan | Web | 21. června 2014 v 19:36 | Reagovat

[12]: Saskie a hloupá? O_O a holčička? ??? vždyť Saskii je jako tobě Bai(Jestli se nemílím) já má na mailu vytvořené tři složky k ní. dvě k jejím komentářů a zprváná a ta jedna je k tomuhle článku. naprosto souhlasim každý admin svého blogu si může zablokovat koho chce. moc zábavné mi to nepříjde, nejdřív mi to jako sranda připadala ale teď. docela se bojim kdy zas napíše nebo něco udělá.

14 Bai (krteček) Bai (krteček) | 22. června 2014 v 10:33 | Reagovat

Psala ti i něco k tomuhle článku???http://anitram-otaku.blog.cz/1205/hledame-adminy přešri si ty její komenty, ta se svoji blbost nesnaží ani skrýt... tu adminku by měl někdo varovat a minimálně jí poslat do komentů odkaz na tento článek...

15 Kate-chan Kate-chan | Web | 22. června 2014 v 11:06 | Reagovat

[14]: Komenty mám schované a chci si je přepsat do wordu. tak se podívaj na tenhle článek co tam o mě píše:
http://anitram-otaku.blog.cz/1205/anitram#111681292

je to koment č.25

16 ღKayaKirkland ღKayaKirkland | E-mail | Web | 22. června 2014 v 23:29 | Reagovat

Ahoj, děkuji za varování ^^ taky jsem už přemýšlela že bych si ji zablokovala a už jsem si všimla že je nějaká divná, ale už mi na blog moc nepíše ale celkem mě štve že se někdy vydává za spoluadminku mého blogu i když to tak vůbec není.. ale tak co už.. :D

17 Bai (krteček) Bai (krteček) | 23. června 2014 v 5:39 | Reagovat

[16]:  všimla jsem si, že má na svém facebooku jako svoje stránky odkaz na svůj blog , neboj se, my varujeme každého  :)))

18 Kate-chan Kate-chan | Web | 23. června 2014 v 16:09 | Reagovat

[16]: [17]: :
Holky nevím jak je to u vás ale mě se Alice ozvala si ve středu abych nekecala. *Kouká kdy se Alice ozvala naposledy* jo tak se naposledy ozvala ve čtvrtek. je to rekord už čtvrtý den se neozvala můžeme jí jedině zatleskat.

19 ღKayaKirkland ღKayaKirkland | E-mail | Web | 23. června 2014 v 22:36 | Reagovat

[18]: tak mě už se neozvala hoodně dlouho takže já bych řekla že už mám klid :D

20 Kate & Flow Kate & Flow | Web | 24. června 2014 v 6:30 | Reagovat

Kate-chan:Ale já už se  z ní picnu. jak může psát mojí sestře to si dovolila hodně.

Alice: Flow je dvojče Kate-chan. Já věřím že dokáže poslouchát mírumilovné lidi. Její vzhled: fialové vlasy,zelené oči,bílé šaty lemované modrou a žlutou,růžové oční stíny,modrá rtěnka,hnědé podkolenky lemované žlutou,bílé rukavice,pod levým okem má vytetované růžové srdce,bílé kotníkové boty. Její povaha: drzá,laskavá,milá,mírumilovná. Jak jsem říkala je to dvojče Kate-chan ale naopak od své sestry je mnohem víc mírnější.

Flow: ne asi, představ si že dvojče nejsem, sem jenom sestřenka. Modrou mám ráda, ale že bych jí musela mít na rtech je docela horor. modrou na rtech!? to rovnou můžu jít do mrazáku. a hnědé podkolenky!? sem šlápla do hovna nebo co? a taky nemám fialové vlasy mám už svoje hnědé. a když dvojče tak napiš mojí sestře stejné chování jako mám já nebo ke mě napiš zlé povahy jako má Kate. jedna za obě, obě za jednu! a nauč se za čárkami a tečkami dělat mezery! vypadá to tak líp. šaty já a bílé, bych je umazala, já raději černé.

Kate-chan: Alice dej nám pokoj! já vím že tohle čteš. jak řekla Flow: "Jedna za obě, obě za jednu!"

21 Bai Bája Bai Bája | 24. června 2014 v 22:54 | Reagovat

Nom... já už na to kašlu... mě se taky ozvala naposled před 5ti dny a jsem ráda, že mám pokoj... aspoň na chvíli... řekla bych, že za tímto tématem uděláme prozatím dlouhou tlustou čáru a užijeme si poslední dny školy ^^ pokud souhlasíte ^^

22 Kate & Flow Kate & Flow | Web | 25. června 2014 v 6:36 | Reagovat

Jak Bai myslíš mě se ozvala.... no mě, ozvala se Flow na můj e-mail. ale já s tebou souhlasim. ale kdyby něco tak pořád je tento článěk tady na blogu. :D

23 Bai Bája Bai Bája | 25. června 2014 v 9:44 | Reagovat

To je jasné ;) nom, mám teď nějak jiné starosti, než ji.... ale kdyby něco, napište a vyřešíme ;)))

24 Kate-chan Kate-chan | Web | 25. června 2014 v 10:06 | Reagovat

[23]: Bai, jenom dotázek.. připadám ti otravná a nesnesitelná?

25 Flow Flow | Web | 25. června 2014 v 10:10 | Reagovat

[23]:[24]: holky můžete mi ríct proč tohle řešíte, tohle ona přesně chce, aby jsme to řešili.

26 Bai (krteček) Bai (krteček) | 25. června 2014 v 14:28 | Reagovat

[25]: Já už ji neřeším, kašlu na ni... jen se s někým potřebuju pohádat a ona mi dala skvělou příležitost, chudinka neví, že jw všem tak akorát k skíchu, se Sas si z toho děláme srandu, vždycky jenom : "jestli to(něco) neuděláš, vyskočím z okna!" Jop, je směšná

[24]: Kde si na to probůh byla?? Neříkej mi, že si její trapná slova beeš k srdci! :O samozřejmě že nejsi :)

27 Bai (krteček) Bai (krteček) | 27. června 2014 v 23:40 | Reagovat

Holky, ozvala se zase, přidávám něco na zasmání xD

Alice : Kate-chan je mnohem horší než všichni lidi dohromady

Já : Zalez, komu to tu zas cpeš?? ty ještě žiješ?? ještě tě to neomrzelo?? na tvém místě bych se zahrabala hodně hluboko xD nechápeš, že se na tvojí blbosti všichni bavíme?? Já se tu smíchy pomalu válím po zemi xD

Alice : jaká drzost ty jsi podřízená d´abla. laskavě se mi neplet´ to života. blokovaní ode dneška končí a to už navěky věku. všichni mají v hlavě šutráky. prober se ty hloupá d´ablice!

Já : Sklapni ty jedna vyfetovaná, nebo zhulená krávo! :D nwm co za matřoš bereš, ale měl bys to omezit xD nwm kdo se furt sere do Kate, my se ji jen snažíme chránit, tuhle hru sis holčičko začala sama, jak ti chutná tvoje vlastní medicína?? asi moc ne, co? pokud si cheš hrát, budeme si hrát, já ti jen oplácím to, co ty děláš nám... xD

28 Kate-chan Kate-chan | Web | 28. června 2014 v 9:20 | Reagovat

[27]: ty jo ty se máš žejsi podřízená ďábla. *Kate se směje nad hloupostí Alice*
ale tím pádem ďábel je můj podřízený, páč já sem potomek Satana. tak že jsme skoro příbuzný. Ale vážně na čem ta kráva jede? na craku, mariánce, alkoholu, extázi, nebo na kodeinu?? xD *zase smích*

29 Kate-chan Kate-chan | 28. června 2014 v 9:25 | Reagovat

[27]: jo a dekuju že ses mě zastala. ty jsi první kdo se mě zastal, teda ještě ségra. arigatōgozaimashita!!

30 Bai (krteček) Bai (krteček) | 28. června 2014 v 11:02 | Reagovat

[28]: Taky si říkám xDD jo, Kate, jsme příbuzné xDD to je výborné xD dokonce mě to přivedlo na nápad k nové povídce, asi bych jí měla poděkovat xDD

[29]: V pohodě, to byla samozřejmost :)))

31 Bai (krteček) Bai (krteček) | 28. června 2014 v 11:03 | Reagovat

Holky nechcete zase napsat nějakou společnou kapitolovku?? :))

32 Kate-chan Kate-chan | 28. června 2014 v 12:44 | Reagovat

[30]: Jé tak to mě těší že máme s Flow novou příbuznou.

[31]: Hele taky mě to napadlo. jestli hcceš tak já ti pošlu kousek jedné povídky co sem začala psát a jestli chceš tak se do ní můžeš připsat. :D

33 kisa-san kisa-san | Web | 3. července 2014 v 15:46 | Reagovat

Tak to je solidní magor. 8-O Mě nějaká dívka pod jménem Alice taky napsala na blog. A jak tak koukám. -.- Je to pěkný psychopat. Takové lidi je třeba poslat do zadku a vůbec se s nimi nepatlat.

34 Kate-chan Kate-chan | Web | 3. července 2014 v 17:00 | Reagovat

[33]:: Tak u Alice je tohle normální. mě psala že sem štětka, kurva adt.. ale já už jí neřešim. tenhle článek tu bude dlouho hodně dlouho. prostě bude tu kdykoliv, a sem taky ráda že jsi se ozvala.

35 kisa-san kisa-san | Web | 4. července 2014 v 15:01 | Reagovat

[34]: : Štětka a kurva? Už dávno jsem si všimla toho, že opravdu píše nenormální komentáře. Spíše mě zaráží fakt proč mají v Bohnicích povolený internet.
Ta holka je jenom další hater. :D

36 Kate Kate | Web | 4. července 2014 v 15:47 | Reagovat

[35]: jo, to je u ní v normálu. Ja už to ale přistávám řešit. Když napíše tak se začínám smát. :-D

37 Niko Sa Niko Sa | 17. července 2014 v 21:00 | Reagovat

Bože, bože kam to spěje:D Alice by se měla trochu vzpamatovat:) Btw ignorujte ji, tím že jí odpovídáte podporujete její spamy:)

38 Hikush Hikush | E-mail | Web | 17. července 2014 v 21:09 | Reagovat

To děvče, Alice, mne velice pobavilo. Pravda, nejdříve jsem nevěděla, jestli plakat nad gramatikou, či se smát jejímu charakteru - Nakonec se stejně směji. :'D

39 Kira Yume Kira Yume | E-mail | Web | 12. října 2014 v 16:31 | Reagovat

A jé je, kdybych byla přišla na tohle varování dříve, tak ji nepřijímám mezi aff. Jenže pozdě... :-D

40 Abbie Abbie | 16. prosince 2014 v 10:18 | Reagovat

tohle psala Alice Green. ona byla furt na počítači mojí kámošky Alice Beilschmidt. Alice Beilschmidt je nevinná!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama